CS ▾

Víte, jak ušetřit čas s praním velkého množství prádla?

9. 01. 2020

Jedinečný koncept samoobslužné prádelny dorazil i do Liberce! V ulici Hrázená 10 se nachází provozovna Vyper.cz, ve které můžete vyprat a vysušit až 48kg prádla najednou.

V centru Liberce v ulici Hrázená 10 letos vznikla samoobslužná prádelna Vyper.cz. Špičkové spotřebiče pojmou až 48 kg najednou a většinu vysušeného prádla nemusíte poté ani žehlit. Za 1 hodinu máte hotovo. Co víc si ještě přát?

A jak to celé funguje?

Přineste špinavé prádlo do Vyper.czv Hrazené 10 ve všední dny mezi 7-21hod a nebo o víkendu mezi 8-20hod. Textilie roztřiďte podle barev a materiálu, nezapomeňte zkontrolovat mobil a papírové kapesníčky po kapsách :). Po vložení do pračky zvolte program a zaplaťte 120kč nebo 160kč podle velikosti pračky a stiskněte start. A od tohoto okamžiku máte zhruba 40 minut, které můžete využít buď k surfování na místní wifi zdarma, nebo zajít kafe s přáteli v blízkých kavárnách či nakupovat v nedalekém Foru. Určite doporučujeme využít i sušičku, která prádlo nejen že vysuší a nadýchá, ale také posbírá přebytečné žmolky. Většina prádla je krásně rovná, takže ho stačí již jen poskládat a dopravit doma do skříně :).
 

Prádelna Vyper.cz využívá ve své provozovně špičkové spotřebiče značky Speed Queen, které zaručují kvalitní a šetřené praní pomocí ekologických antialergenních pracích prostředků. 

Tak kdy dorazíte vyzkoušet samoobslužnou prádelnu i vy?