CS ▾

Jak to funguje?

Pračky zvládnou až 48 kg prádla naráz

Blíží se Vánoce nebo Velikonoce? Vrátili jste právě s celou rodinou z dovolené? Nebo jen chcete, aby celý váš šatník vypadal jako nový? Žádný problém. Můžete využít několik strojů najednou. Naše pračky zvládnou za 40 minut až neuvěřitelných 48 kg prádla. V našich prádelnách jsou k dispozici menší pračky na 10 kg a větší pračky s kapacitou až 18 kg. Ani se sušením se nemusíte trápit, můžete využít velké sušičky až na 21 kg anebo menší na 14 kg.

Nechcete doma trávit dlouhé hodiny praním, sušením a žehlením vašeho prádla ani utrácet spoustu peněz za čistírnu? Zvolte samoobslužnou prádelnu Speed Queen. Praní u nás je jednoduché, rychlé a profesionální. Ušetříte tak peníze i čas. Hodinu na praní a sušení vašeho prádla můžete navíc strávit surfováním na internetu – nabízíme vám WiFi zdarma.

Jak vyprat jednoduše a profesionálně během 40 minut

Vyberte pračku podle množství prádla (10 kg nebo 18 kg).
Vložte špinavé prádlo do pračky. Po zavření dvířek pračky zvolte program a vhodnou teplotu praní. Vložte české mince (5 Kč, 10 Kč, 20 Kč nebo 50 Kč) nebo žetony. Obojí lze libovolně kombinovat. Zmáčkněte tlačítko START. Zvuk ohlásí konec praní a na displeji pračky se objeví nápis DOOR. Dvířka se automaticky odblokují.
Otevřete dvířka a vyndejte vyprané prádlo.
 

V našich pračkách je nastavena maximální teplota praní na 60°C. Programy 90°C a 60°C jsou identické.

Jak rychle vysušit své prádlo


Vyprat prádlo za 40 minut, pak jej mokré odvézt domů a hodiny jej sušit na prádelních šňůrách? To nedává smysl. I tady pro vás má veřejná prádelna Speed Queen řešení. Vaše prádlo vysuší kvalitně a hlavně rychle naše profesionální stroje. 

Doba sušení závisí na množství prádla a druhu textilie. Pro optimální výsledek sušení doporučujeme sušit 20 až 30 minut.

Nadýchané prádlo, novější vzhled

Podívejte se na fotografie z našich prádelen a posuďte, jak příjemné prostředí jsme pro vás vytvořili.

Provozní řád samoobslužné prádelny

 1. Uživatel se před praním/sušením seznámí s pravidly obsluhy užívaného zařízení. V případě, že potřebuje bližší vysvětlení, může se telefonicky, nebo osobně obrátit na provozovatele.
 2. Uživatel je povinen dodržovat obecné zásady praní a sušení prádla. Perte světlé prádlo odděleně od barevného, dodržujte doporučené teploty (praní i sušení) uvedené na štítku textilu a vždy zvolte program s odpovídající teplotou.
 3. Provozovatel nenese odpovědnost za škody způsobené nesprávným použitím jednotlivých zařízení.
 4. Pračky jsou nastaveny na praní běžně znečištěného prádla. Pro dosažení odstranění skvrn doporučujeme použít vlastní prostředky určené k odstranění konkrétních nečistot v doporučeném dávkování a užití. Odstranění skvrn z textilu provozovatel nemůže garantovat.
 5. V pracích strojích je zakázáno prát silně znečištěné prádlo mastnotami, chemickými produkty, hořlavými produkty, nebo hmotnými částicemi (přilepená omítka apod.), prádlo s připevněnými ostrými předměty. Prádlo potrhané, nebo rozpárané pere a suší uživatel na vlastní riziko.
 6. Osoba pověřená provozovatelem má právo kontroly prádla vkládaného do praček a právo odmítnout prádlo nevhodné k praní v tomto zařízení.
 7. Uživatel je povinen v prostoru samoobslužné prádelny udržovat pořádek a chovat se tak, aby nedocházelo k omezení prostoru ostatních uživatelů a prostoru okolo zařízení. Pro přenesení vypraného prádla do sušičů jsou k dispozici šedé koše. Pro manipulaci s čistým prádlem jsou určeny skládací stoly.
 8. Děti nesmí samostatně pobíhat po provozovně a pohybovat se v blízkosti strojů.
 9. V celé provozovně je zakázáno kouření a konzumace alkoholických nápojů.
 10. Do provozovny je zakázáno vodit zvířata.
 11. Pro pomoc při řešení vzniklých nepředpokládaných situací (zdravotních, technických, nebo jiných) neprodleně kontaktujte provozovatele.
 12. V případě nebezpečí, poruchy zařízení nebo požáru použijte nouzový vypínač.
 13. Daňový doklad je možné vystavit po předchozí dohodě s provozovatelem.